wtorek, 19 czerwca 2012

SAL w czerwonym garbusie :)

Z przyjemnością ogłaszam SAL z czerwonym garbusem :) data rozpoczęcia 1 sierpnia 2012
Sal potrwa 6 miesięcy czas przewidziany na wyhaftowanie jednego obrazka to maksymalnie miesiąc. Zapraszam wszystkich chętnych :)

16 komentarzy:

 1. Jak już pisałam, ja jestem chętna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm...kurcze myślę, myślę, myślę... w sumie obrazki nie duże więc chyba miesiąc mi wystarczy na wyszycie jednego z nich :) Do tej pory nie brałam udziału w niczym takim więc chyba dobrze rozumiem zasady tej zabawy??? Chodzi o to, że 6 osób wyszywa jednocześnie powyższy obrazek. Każda na swojej kanwie haftuje jeden z tych sześciu obrazków (na co ma miesiąc czasu) i po skończeniu wysyła do kolejnej uczestniczki, która haftuje drugi obrazek itd. Zgadza się czy coś pomieszałam???

  OdpowiedzUsuń
 3. hm ja też tak myślę i myślę bo jak luna nigdy nie brałam w takiej zabawie udziału, lecz chciałabym spróbować wiec chętnie się zapisuje i jeśli mogłabym uzyskać informacje jak bawić się z wami i nie dać plamy to byłabym wdzięczna pozdrawiam sylwuska oto moje namiary sylwuskabuzka102@gmail.com lub gg 13102217

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabawa ta odbywa się bez wysyłania kanw, haftujemy jeden obrazek w miesiącu, dzielimy się postępami na blogu, ilość osób nieograniczona, cała zabawa polega na tym że haftujemy ten sam wzór i możemy podglądać jak innym idzie, zaczynamy haftować dowolny obrazek 1go sierpnia, kolejny 1go września itd:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaaa czyli jednak tak jak była mowa na samym początku. Jak dla mnie ok, możesz wysyłać wzorek :) aniapeczak@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. świetna propozycja SALowa!
  przyjemnej zabawy życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczny ten hafcik :) hmmm... korci mnie, ale obawiam się, że nie starczy mi czasu, bo mam sporo planów hafcikowych- ale Wam dziewczyny życzę miłej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bawię się. Czasowo u mnie kiepsko ale ...... kto nie ryzykuje ... ;o)

  OdpowiedzUsuń
 9. I ja się chętnie zapiszę na autka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy ja też jeszcze, rzutem na taśmę, mogę? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Droga Asiu :) przemyślałam wszystko i mam ogromną ochotę przyłączyć się do zabawy, postaram się zdążyć do 1 września z pierwszym obrazkiem, więc będę na bieżąco :) tak więc niedługo startuję, dziękuję za zaproszenie i odwiedziny na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń