poniedziałek, 21 maja 2012

coś o mnie :)

tak jak Ania postanowiłam napisać coś o sobie :
Imię : Asia
Wiek : 26
Stan cywilny : w związku
Pochodzenie : Piła
Miejsce zamieszkania : Redditch, Wielka Brytania
Zainteresowania : rynek nieruchomości, podróże, seriale kryminalne i oczywiście haft ;)
Praca : hmmmm.... nieruchomości- pracuję z domku :)
Nieznoszę wrednych kłamców, rasistów i kolejek w banku, uwielbiam piec i gotować, w chwili obecnej w trakcie podejmowania najważniejszej decyzji w moim życiu :)
Hafcikowe plany : skończyć wrednego tutenchamona a potem Afghan Girl :)

7 komentarzy:

 1. O proszę :) Takiej to dobrze pracuje sobie w domku... Mnie ostatnio taka straszliwa chęć ogarnęła, że też bym chciała popracować w domu, ale niestety nie mam takiej możliwości :(. A co to za ważna decyzja w Twoim życiu?? Czyżby to co myślę??? Przyznaj się albo chociaż naprowadź na dobry tok myślenia :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze mówiąc wstyd nazwać to co robię pracą no ale dzięki temu mój Skarb może zająć się swoją karierą a ja mam dużo czasu na krzyżyki :) A o czym myślisz?? :)

   Usuń
  2. No ja myślę o punkcie numer trzy z Twojej listy czyli o zmianie stanu cywilnego, ewentualnie o zmianie innego stanu... NIEbłogosławionego na BŁOGOSŁAWIONY :) Czy udało mi się coś ustrzelić???

   Usuń
  3. Aaaaa to owocnych przemyśleń życzę :) (bo z Twojego wpisu zrozumiałam, że dezycja jeszcze nie podjęta?).

   Usuń
 2. Asiu!

  Witam cię na moim blogu Mglisty Sen. Dziękuję , że go oglądasz. Masz szczęście , że mieszkasz w GB. Tam są wielkie możliwości , dla osób takich jak my - kreatywnych. Tak mi się zdaje ,że już spotkałam się z tobą na PICASAWEB. Czy to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam :) dziękuję bardzo za komentarz :)bardzo możliwe że spotkałyśmy się na picasaweb :) pozdrawiam z dzisiaj wyjątkowo gorącej i słonecznej GB

  OdpowiedzUsuń